StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: wasze wady i zalety na boisku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
siemanko.:p

tak jak w temacie, jakie macie wady i zalety na boisku.?:p co jest waszą najmocniejszą stroną a nad czym musicie popracować.?:p

Moimi najmocniejszymi stronami są bloki i zbiórki (wzrost 193cm 16 lat). ale mam za słaby wyskok z tego powodu że miałem złamanie otwarte i dwa lata nic nie robiłem. więc jeszcze nie pakuję. ale jak na razie bardziej rajcują mnie czapy od wsadów.:p całe wakacje planuję biegać, rozciągać się itp. na razie bez treningów obciążających kolana, stawy. no i trzeba jeszcze dopracować rzuty.

a jak jest u was.?:p
Crossover ;) Bloki , szybkość , rzut , 3 , zbiórki , asysty. Muszę popracować trochę nad wejściami pod kosz , chodzi mi o to jak pod koszem stoi koleś 190 cm i 80 kg. Ja mam 180-182 i ważę 58 kg ;)
masz 182 cm i wazysz 58 kg?? o.O
waze tylko 3 kg mniej bedac 12 cm nizszym :D
rzuty za trzy, podania szybki tez jestem musze wlasnie popracowac nad jakimis crossami bo nie mam ich w 100% opanowanych
Wiem , wiem trochę mało ważę i dużo z tego to mięśnie . W święta ważyłem 62 , a teraz znowu schudłem . Nie ważyłem się tylko piszę tak na oko , że 58 .
ja ważę 73 kg ale chciałbym ważyć tak z 85.:p ciężko mi przytyć, mam b. dobrą przemianę. i wtedy waga na centra w sam raz.:p
Mam 181cm i warzę 76kg chciałbym ważyć tak z 72gk wady w grze to rzuty wolne i kilka crossover-ów reszta w miarę opanowana...
a no i wyskok wyskakuje 55cm a chciałbym tak nawet 65/60 cm
A ja powiem szczerze, że nawet dobrego crossovera nie potrafię, dobrego, czyli takiego, który przyniesie mi zyski, np. miejsce albo przejście przeciwnika.

Ale to nie wada, po prostu brak doświadczenia.

Zalety - póki co to panowanie nad piłką, layupy.
Wady - ciągle oduczam się poprawnego rzutu :D łatwo tracę skupienie. Jak tylko coś nie idzie po mojej myśli to mogę praktycznie przestać grać na jakiś czas. No i to, że nie znam żadnych taktyk koszykarskich. Potrafię tylko podać osobie na czystej pozycji.

Niestety nie wiem jak moja gra ma się do gry zespołowej.
Ja tam nigdy nie myślę co jest moją zaletą, to wprowadza w samozachwyt. Lepiej myśleć tylko o wadach i je wykluczać. Moją wadą jest przede wszystkim słabsza lewa ręka, co dla mnie rozgrywającego jest uciążliwe, ale powoli, powoli już robię ją równej prawej i będzie MOC ! Do końca wakacji, będzie gitarka :) Reszta to takie mniejsze wady, które też powoli staram się wykluczać :)
Zalety to zbiórki przy moim średnim wzroście ,szybkość ,dobry kozioł ,i skuteczność pod koszem .
Do tego warunki fizyczne mam dobre ,przynajmniej wystarczają ,przy moich kumplach .

Wady to słaba lewa ręka ,rzut za 3 (ale teraz je katuję) ,średni wyskok i zbyt często fauluję .

Yaoooo!

U mnie to,tak umiem trzy czwarte trikow które tu daliscie rzuty za 2 i 3 . Dopracować muszę wyskok oraz resztę trikow
Stron: 1 2