StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Trening w zime ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Nie ubłaganie zbliża się zima :( i z tym czasem zbliża się pytanie co robić w te zimne dni ? Gdzie i co ćwiczyć aby stawać się coraz lepszym?

I dodatkowo napiszcie co sami będziecie trenować .(O ile będziecie)

Pozdrawiam
1 trening w szkole, trochę drybla w domu, na weekend się cieplej ubieram i idę porzucać.
Jak śnieg spadnie to jasna rzecz że nie polece na boisko. Ja bd. robił trening na wyskok w domu, bd. chodził na siłownie. I będe oczyście jak zawsze chodził na sksy w szkole + wf + bd. chodził na długich przerwach na hale porzucać. I chyba to wszystko. Może hale sie wynajmie. :)
Oki , dzięki teraz muszę sobie to jakoś poukładać , zaplanować i do boju :)
Gra to chyba tylko na WF, no chyba że jakiś SKS u mnie się ziści w szkole...no i tylko trening mięśni w domu ;) Jak nie będzie śniegu to może też porzucam gdzieś na boisku.
Ja osobiście poprawiam kondycje dzień w dzień skakanka :D
heh, ja zrobiłem przerwe z trenowaniem wyskoku. Od Poniedziałku znowu jump^ hehe "D
Ja od poniedziałku na Siłownie (W tym jak poprzednio raz w tygodniu nogi :) ) no i myślę co tu robić w domu w czasie wolnym.
Najlepiej wyjść gdzieś z piłką i doskonalić technike. Ale ku@#@#% m@@#% do h@#%#@% gdzie?
a co daje skakanie na skakance ??
Stron: 1 2