StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Dobry program na poprawę wyskoku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema. Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki program na poprawę wyskoku stosować ? Zastanawiałem się nad SD i AA, ale poczytałem trochę i wiele osób negatywnie się wypowiada na temat tych programów. Proszę, doradźcie coś.
nie polecalbym zadnego z tych programow dla 16 latka.
na razie graj graj i jeszcze raz graj ;)
Zgadzam się z tym co mówi kolega wyżej ponadto polecam bieganie po schodach lub pod górkę. Przysiady również wzmocnią Twoje nogi. Możesz też trenować na skakance. Nie zaszkodzi to Twojemu zdrowiu, a skoczność z czasem się poprawi.
Co do skakanki to nie tylko z czasem... ale i do czasu. Ja osobiście zamiast skakanki wykonuję po prostu ćwiczenie "mini podskoki" na to samo wychodzi.

Ona bardziej pomaga na wytrzymałość, kondycje, niż na skoczność ;)
Ja robie przysiady z hantlami, 3kg na jedną reke żeby stawów nie obciążac :D
Dzięki za rady. A co sądzicie o kangaroohops, ten program też obciąża stawy ?
jeśli tak to wydaje mi sie że najmniej z tych wszystkich, aż może sam bym spróbował, ale zalecenie spania min 9 godzin na dobe jest nierealne :P
kangarohoops mozesz robic, ja robilem ale szybko mi sie odechciało : /
Kangarohoops nie daje takich efektów jak inne programy. Jest bardziej na wytrzymałość.
mnie to już chyba nic nie pomoże, nie chce mi sie wierzyć że skakałbym jeszcze wyżej, no chyba że po którymś programie zrobie sie czarny :D
Stron: 1 2