StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Help...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z rzutami za trzy, a mianowicie z tym, że mam problem aby dorzucić do kosza tzn. dorzucam, ale sie tak jakby wysilam przez co nie trafiam i tu leży moje pytanie brakuje mi siły czy to coś z techniką, bo z pół-dysta trafiam 6-7/10, więc nie wiem. POMÓŻCIE
A ile masz lat i jak rzucasz ? ;)
zalezy ile masz lat jakmasz okolo 18 to powinienes robic pompki to na pewno pomoze ale nei mozesz przesadzac
Rzucasz poprawnie czy byle jak , z 2 rąk czy co ??? Najpierw radze nauczyć się rzucać z nadgarstka , a jeśli rzucasz z nadgara to trójki też się staraj tak rzucać , pisałeś że masz 13 lat , ja też i to że nie dorzucasz czasami to jest normalne , ja mimo to wole rzucić poprawnie i nawet wole żeby nie doleciało albo musnęło obręczy niż rzucać byle jak od czasu do czasu trafiać.Wiedz czas i doświadczenie zrobi swoje.
Rzucam poprawnie, nie z 2 rak ani z pod klaty
Ja miałem podobny problem w Twoim wieku. Nie należy się zniechęcać ;)
też kiedyś miałem ten problem... rób pompki albo podciągaj się na drążku :) chociaż siła powinna też przyjść z czasem grania :D