• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
swoj styl gry
#1
Gdy robisz jakis swoj trik i przeciwnik go powtarza, to jest to kopiowanie??? i czy wypada cos takiego robic
  Odpowiedz
#2
Czy robienie np. Hipnotyzera, Tornado, Hurricane, itp... to kopiowanie? Niby tak, bo to kiedyś ktoś wymyślił, ale w końcu co, każdy ma się ograniczać do robienia własnych trików? ;) Nie widzę powodu żeby takie coś nie wypadało ;) W końcu triki są po to żeby je pokazywać ;)
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#3
Nie to nie jest kopiowanie. Ktoś nazwał ten trik specjalnie po to aby każdy wiedział co ktoś robi itd. Dlatego powstają różne tutoriale itd. Co do kopiowania to jedynie może się kolega przyczepić jak jakiś jego trik będziesz powtarzał nagminnie a tak to spokojnie :) A jak zrobisz jakiś własny combos to już że tak napiszę hight level :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Czy ja wiem? Nie tak trudno wymyślić coś własnego... Wystarczy zmotywować się dobra muza i pokozłować trochę piłkę i zaraz coś "niechcący" skombinujesz samemu ;)
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#5
Ale potem nie bdziesz wiedzieć jak to zrobiłeś i nie wiesz czy taki trik nie istnieje :P Chociaz jak wiadomo - metoda prób i błędów.
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
No tak, ale w takiej sytuacji jeśli istnieje to ty go nie skopiowałeś (jeśli można tak to nazwać) tylko "wymyśliłeś na nowo", samemu do niego doszedłeś :P . Mi się nawet parę razy tak zdarzyło :P .
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości