• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A6W- Aerobiczna 6 Weidera
#1
Witam chciałem się was spytać/poradzić mam 172 i ważę 65 kilo i mam taki problem robię A6W już od 10 dni i widać mało tylko górną partię brzucha a dół lekko tylko no prawie że nie widać mam taki problem że na dolnych partiach mięśni brzucha jest lekka oponka z 3 cm do 4 cm i chce to zgubić i jeszcze po całym A6w robię do 60 spięć brzucha pytanie co do jedzenia bo jem zdrowo(przynajmniej mi się tak wydaję) ograniczyłem słodycze nie jem fast food itp a na necie się już naczytałem o tych dietach że namąciło mi to w głowie to co do diety do A6W

a ja jem zwykle tak

wstaje rano jem gdzieś o 6,30 bułkę z ziarnem
potem w szkole o 9,30 lub po 10 też bułkę z ziarnem i do tego jabłko lub inny owoc
potem przychodzę do domu jem obiad gdzieś o 15 czasami nie zjem bo nie mam czasu przed treningiem ( tak jem w tygodniu jak chodzę do szkoły)

sobota/niedziela to wstaje o 10 lub przed 10
śniadanie jajka do tego bułka lub chleb
przed obiadem(15godz) jakaś przekąska typu owoc lub coś w tym stylu
obiad przeważnie to nie wiem co jest zależy co mama zrobi
przed kolacją owoc
na kolacje(18 lub 19godz)
przeważnie jakieś kanapki

nie wiem ktoś z was już zrobił całe A6W i może ma dla mnie jakieś skazówki.
Jak coś nie dokładnie opisałem lub w tym co wyżej napisałem są jakieś nieścisłości to proszę o pytania ; )
  Odpowiedz
#2
Nie jestem pewien, ale oponki Weiderem nie zgubisz. To jest na wyrobienie mięśni brzucha, nie na spalanie.
A dieta, to najlepiej iść do dietetyka. On Ci powie co masz jeść.
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Okej :D
  Odpowiedz
#4
Na spalanie to trzeba ćwiczenia jakieś i bieganie chyba. Na necie poczytaj ;).
Ale Weider jest na pewno na wyrób mięśni. ;].

Hmmm... I mi by się przydało wziąć się za siebie. Zjem obiad i coś poćwicze. Bo kuurrrrna. Rozleniwiłem się przez zime. I to w kij.
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
no ja właśnie planuje z kolegą zacząć biegać kilka razy w tygodniu
  Odpowiedz
#6
Ja możliwe, że zaczne. A póki co bd robił to:
Trening w domowych warunkach
Ponieważ nie mam siłki, ani sprzętu zbytnio.
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
A6W potrzeba na nią sporo czasu ja przestawałem po 16 dniach nie wyrabiałem się w czasie dlatego teraz robie zwykłe brzuszki tylko teraz w poprawny sposób i efekty są zbliżone oczywiście jeżeli chodzi o oponkę to wystarczy że zaczniesz jeść mniej pełnowartościowe posiłki a jak jesteś głodny to jakiś owocek musisz wytrzymać aż żołądek się skurczy i pij conajmniej 2 l wody dziennie po prostu ćwicząc wypacasz ją razem z tłuszczem to chyba tyle z mojej strony ja tak robiłem efekty były tylko trzeba wytrwałości a teraz chyba i ja zacznę od nowa bo Mikołaj dał mi sporo sadła :p
uwaga nie zmniejszaj żarcia do porcji głodowej tylko zamiast np: 10 kotletów 8 kotletów +sałatka
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#8
jak wygladaja te brzuszki w poprawny sposob? bo ja robie ale moze zle
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm chodzi o dwie pierwsze animacje tak chyba jest wyjaśnione dobrze jeżeli nie to pisać opisze dokładniej
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#10
aha rozumiem czyli nie do konca robic tylko tak do polowy
a mam sie ciagnac rekoma za glowe??
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości