• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aerobiczna Szóstka Weidera
#1
Aerobiczna Szóstka Weidera to jeden z najbardziej popularnych treningów brzucha.



Opis Aerobicznej szóstki Weidera (a6w)
6 Weidera została opracowana z myślą o spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w okolicy brzucha oraz znacznym wzmocnieniu tychże mięśni.

Pragnę tu dodać, iż a6w nie powoduje znacznej redukcji tkanki tłuszczowej, aczkolwiek wzmocnienie i uwidocznienie mięśni brzucha jest zadowalające.


Cykl ćwiczeniowy aerobicznej szóstki Weidera:
1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
4,5,6 - dzień - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
7,8,9,10 - dzień - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
11,12,13,14 - dzień - 3 serie po 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
15,16,17,18 - dzień -3 serie po 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
19,20,21,22 -dzień 3 serie po 14 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
23,24,25,26 - dzień 3 serie po 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
27,28,29,30 - dzień 3 serie po 18 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
31,32,33,34 - dzień 3 serie po 20 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
35,36,37,38 - dzień 3 serie po 22 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
39,40,41,42 - dzień 3 serie po 24 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

Trening pochodzi ze stronki http://www.kfd.pl
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#2
To nie ociąża stawów ? Bo jesli nie to mógłbym spróbować ;)
  Odpowiedz
#3
Właśnie o to chodzi, że po rozgrzewce nic nie powinno ci się stać, a efekty widać ;) Ja od jutra zacznę ćwiczyć ;>
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
A mi to tam niepotrzebne to :P Ale zawsze sądziłem że w tym A6W są jakieś bardziej skomplikowane ćwiczenia.

Jak kiedyś nie będę miał czym się męczyć to porobię :D

Dodajcie jakieś info w pierwszy post czy to sie wykonuje codziennie czy co 3 dni czy co ile, chyba że na filmiku powiedzieli, już nie pamiętam.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#5
Codziennie :) odradzam obija mocno kosci w kregoslupie
  Odpowiedz
#6
to rob te cwiczenia na czyms np. kocu, jakiejs karimacie a nie bezposrednio na podlodze :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
Nom na filmiku też koleś robi to na czymś. Ja podłożyłem sobie taki kocyk i robiłem. Dodaje jeszcze po treningu pompki i brzuszki. Do końca wakacji zamierzam to robić, a jak czas da to może i dużej ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
Nie ma sensu robić dodatkowo brzuszków .W twoim wieku starczy przy tej intensywności ćwiczeń nie wiem czy mięśnie zdążą się dobrze zregenerować .

Nie będziecie odczuwać w bólu w kręgosłupie ,jeśli rozgrzejecie się .Wszelkie krążenia bioder ,można kilka brzuszków i grzbiety na rozgrzewkę .I oczywiście jak koledzy wcześniej wspomnieli koniecznie coś miękkiego ,jako mata .
  Odpowiedz
#9
Ja mam zamiar zawsze wieczorem robić 100 brzuchów i 2x 10-15 pompek. A tak to nie wiem... Po śniadaniu tak jakoś A6W. Rozciąganie ( całe ciało przez jakieś 5-7 min ) i potem trening. Może jeszcze zacznę raz, albo 2 razy w tygodniu biegać po godzinkę.

Zajcew ja już mam ciało przyzwyczajone do ćwiczeń bo przez cały rok ( oprócz wakacji ) 4x w tygodniu trening i tak przez 2 lata. Przy okazji basket + coś tam jeszcze. Myślę, że ciało się już chyba przyzwyczaiło. Po treningu zawsze robimy 100 brzuszków i 15 pompek więc z tym też nie powinno być problemów, a kto wie może doszlifuje się trochę kaloryfer ;>
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
A skoro gadamy teraz troche bardziej z innej półki, to Macias rzeźbią ci sie już mięśnie? :D Nie pamiętam ile masz lat, ale pamiętam że kiedy byłem młodszy, to mogłem robić po 300 brzuszków codziennie i po 1. wcale się nie męczyłem, po 2. nic mi to nie dawało :P

Więc pamiętajcie, że żeby "rzeźbić" to też trzeba osiągnąć jakiś wiek :) Choć mogę się mylić.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości