• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja Forum "Power Basket !"
#21
Jeżeli masz czas to jak najbardziej :), Możemy zrobić konkurs na aktywność, czy na stworzenie banera jak myślicie ?
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#22
Mi to wszystko jedno z tym konkursem hehe :)

Banner i Logo moge zrobic, ale sroda najszybciej (W srode mam wolne, a tak to tydzien nauka i wlasnymi treningami zajety x;)
"Kiedy kogoś podziwiasz, nie możesz go prześcignąć, lecz
dopóki gramy razem, nie ważne że przegramy!
Więc czym jest zwycięstwo? Nieważne, ile punktów masz pod koniec meczu... Jeśli nie jesteś szczęśliwy, to nie jest zwycięstwo!"
  Odpowiedz
#23
Spoko, Ja mam też troszkę zajęć i nowe rzeczy, ale coś porobię tutaj, jutro mam wolne więc z czymś ruszymy.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#24
Mieliśmy małe problemy z serwerem, ale już wszystko działa poprawnie, umieściłem na forum reklamy, pojawiają się pod pierwszym postem oraz co 10 napisanym. Chciałbym przetestować je przez kilka dni, jeżeli się nie przyjmą to zmienimy wielkość, lub całkowicie usuniemy. Można też ustawić, aby zarejestrowaniu użytkownicy ich nie mieli, ewentualnie, tylko goście. Jak myślicie ?
  Odpowiedz
#25
Sprawdzam właśnie na telefonie, to nie przeszkadzają Mi one. A i nie wiem czy ktoś widzał na naszym fanpage, że mamy koszulki, można też zrobić jakiś konkurs o koszulki, co sądzicie ? Jutro napiszę więcej o koszulkach i dodam fanpage na forum.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#26
Ten konkurs to dobry pomysł, poza tym można zrobić tak, że jeśli znajdzie się grupka osób które będą chętne to zrobimy " zrzutkę" i kupimy te koszulki. Bardzo dobry pomysł z tym konkursem swoją drogą ;).
  Odpowiedz
#27
MartinNBA a który pomysł najlepszy, konkurs z koszulkami, ale np. polubienie strony na fb, pisanie, czy projekty graficzne forum ? Dużo opcji może być... Ale trzeba coś konkretnie wybrać i działać :)
  Odpowiedz
#28
To w sumie powinni ustalić Ci którzy chcą organizować ten konkurs. Jest wiele opcji np. przez następny tydzień kto ile czasu online spędził, napisał przydatne posty, tak jak wyżej wspomniałeś polubił Nas na fb itp. Powinniśmy wybrać grupę osób która ustali warunki konkursu. Załóżmy osobny temat i spośród użytkowników wybierzemy odpowiedzialnych za konkurs ;).
  Odpowiedz
#29
może niech konkurs polega na tym że użytkownicy będą tworzyć własne tricki (długość filmiku np. max 15 sec. ) i wrzucać je np. do końca listopada potem zrobimy głosowanie które potrwa tydzień i miejsca 1-3 otrzymają nagrody ?
  Odpowiedz
#30
Do końca listopada to lekka przesada moim zdaniem. Zauważ, że zaczęła nam się jesień i to konkretna więc na niech konkurs jeśli tak ma wyglądać potrwa do następnej Niedzieli. Chyba dla nikogo nie będzie filozofią iść na boisko nagrać filmik 15 sec, ładnie obrobić i wrzucić NA NASZ KANAŁ NA YT. W ten sposób przy okazji się wypromujemy. Również wybór może odbywać się przez użytkowników lub administrację. To zależy od woli organizatora.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości