StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Ciężarki na nogi, Pomagają ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Cześć,

Ktoś z Was nosi ciężarki na nogi ? Ciekawi mnie czy pomagają, jak tak to jaki rezultat?
Patrzałem na allegro to ceny od 20 do 40 zł więc nie dużo.

Pozdrawiam
Gadaliśmy o tym wcześniej na innym forum,w wakacje. Jedni nosili i jakieś tam efekty niby były. Ale i tacy się trafiali którym rozwaliło to niestety kolana ;/ nie wiem musisz dokładnie poczytać. Ja jeszcze sie tym bardzo nie interesowałem. Najpierw się dobrze upewnij
Ok, no niby taki mały koszt a można sobie jeszcze krzywdę zrobić :/
Ja bym nie ryzykował z tymi ciężarkami.
Z mojego punktu widzenia trzeba mieć bardzo dobre i mocne kolana, i wystarczająco rozciągnięte i mocne mięśnie. Jak już mówiłem niestety są tego przeciwnicy jak i zwolennicy, ja podobnie jak dachu zaliczam się do tych pierwszych.
Własnie kolega teraz chodzi w tych obciążnikach 2x po 4 to nie narzeka ;>
Ja na przykład na początku ćwiczeń z ciężarkami biegłem jedno kółko dookoła stadionu z ciężarkami a potem je ściągałem i biegłem kolejne i to jeszcze lepiej niż wcześniej bez ciężarków a teraz iegne tylko z ciężarkami
:D:D
ale potem ci stawy i ściegna siądom ja tam nie polecam ;)
Z tego co wiem strasznie stawy po tym się niszczą :)
ja nosze od jakis 2tyg 0,75kg na noge i skacze jakies ponad 5cm wyzej, w porywach 10...nie czuje zeby mnie bolaly kolana czy stawy..bieglem w nich na 1000m, gram w nich i ogolnie cwicze na wf...a mam 10h tygodniowo
Stron: 1 2 3 4 5 6